متولد هفده مرداد

* این پست را رضیه انصاری برای سه سالگی ردپای خیس باران نوشته است. از لطف بی اندازه اش ممنونم.

 

صبر کردم تا دو و چهل و یک دقیقه. بعد نوشتم «سه و ربع کم بعد از ظهر، سیزده مرداده. عاشق شدیم رفت». اس ام اس را تحریم کرده اند ولی من اس ام اس اش کردم برای علی. ایده خودم نبود ولی چه فرق می کرد؟ یکی باید یادش می آمد که سعید دقیقا کی عاشق لیلا شد. یکی که هم رمان خوان باشد هم خوره فیلم، کیوسک هم گوش کند، عشق را هم بفهمد. علی گزارش به فراموشی فیلم و کتاب دارد. فیلمنامه می نویسد- می نوشته، داستان کوتاه هم خوب می نویسد. با حوصله و هوشمندانه هم نقد می کند. علی خیلی بزرگ شده. از نوشته هاش صورتش پیداست. اس ام اس را تحریم کرده اند ولی علی اس ام اس زد«خیلی خوب و به موقع بود». نگفتم ایده من نبود. گفتم بگذار فعلا حال کند. شب بهش تلفن می کردم و می گفتم که تو فیس بوک نوشته بودند.

حالا جمعه شب است. صبر می کنم تا یازده و پنجاه و نه دقیقه. می نویسم «هفده مرداده. سه سالگی وبلاگت مبارک. نویسنده تر باشی.» ممکن است خواب باشد، اس ام اس را هم که تحریم کرده اند. ولی چه فرق می کند؟ اس ام اس اش می کنم برای علی. علی خیلی بزرگ شده. می دانم، بزرگتر هم می شود.

/ 17 نظر / 14 بازدید
نمایش نظرات قبلی
افرا و پاییز

با رضیه موافقم.. تو آینده داری.. یک آینده خوب... نمی دونم چرا دلم می خواد به هستی هم تبریک بگم !

پونه

مبارکه! می خواستم بگم از شنیدن داستانت دیروز بیش از آنچه که گفتم لذت بردم. زبان محکم و درخشان و قصه ی دوست داشتنی. دستش نزنی بهتره به نظر من.

ساناز

مبارک باشه هم برای تو که می نویسی اش و هم برای ما که می خوانیمش. به امید تولد کتابت!

نیلوفر

تولد رد پای خیس بارانت مبارک ... به قول خودت خوب باشی همیشه اينجا هوايش آفتابي باشد يك عمر

آرمان

علی خیلی خیلی بزرگ شده . بزرگتر هم میشود اگر مواظب نباشد.

آلما

دوست عزیزم مبارک باشه... یادم بود که تولد وبلاگت چند روز بعد از تولد وبلاگ منه حتی عدد 9 هم یادم بود... ولی امان از فراموشی دوستم خیلی بیشتر دوستیم ... باشه؟

محمد

سه سالگیت مبارک

کیا

تبریک برای تولد سه سالگی ات در اینجا. این پست قبلی ات هم را خواندم. ادامه اش بدهی توی فضای الان ایران، کارهای خوبی می شود کرد. زبان همایونی را که خوب بلدی...

پونه

منتظرم و هیجان زده.